עיצוב מרפסת

המרפסת הביתית מוסיפה הרבה ערך לדירה, ואיננו מדברים על הערך הכספי של הדירה. אנו מתכוונים לאיכות החיים וחוויית המגורים. מידי יום המרפסת תציף את ביתכם באור טבעי. היא תאפשר כניסה של אוויר נעים וגם תהיה מקום לפעילויות שונות. ובשביל ליהנות מכל היתרונות של המרפסת, חשוב להשקיע בעיצוב מרפסת.

עיצוב מרפסת מאפשר לכם להפוך את המרפסת לפינה הנעימה שלכם, בהתאם למטרות שהיא מיועדת לשרת. כל אחד יכול לקחת את המרפסת שלו לכיוונים שונים מבחינה עיצובית. אך אף אחד לא רוצה לוותר על היתרונות של המרפסת כמקום לבילוי בשעות הפנאי ואירוח. ולכן במסגרת עיצוב המרפסת כדאי מאוד להכניס אליה רהיטי גן. אולי שולחן וכמה כיסאות, אולי תרצו ממש פינת לאונג’ או אפילו לתלות איזה ערסל.

הבעיה בעיצוב מרפסות

ניתן לעשות הרבה מאוד דברים במרפסת, אך ישנה בעיה אחת. היתרון של המרפסת הוא גם החיסרון שלה. מצד אחד זהו יתרון כאשר יש לכם מקום פתוח היוצר תחושת מרחב ומאפשר זרימת אוויר, אך יש לכך גם חסרונות. ישנם ימים בהם מזג האוויר סוער מידי ואי אפשר להיות במרפסת. ולא רק שאי אפשר להיות במרפסת, הרוחות העזות ומי הגשמים יכולים גם כן לגרום לנזקים. רוחות חזקות יכולות להעיף דברים, וריהוט ואביזרים עלולים להיהרס בגלל מי הגשמים.

וגם בקיץ, כאשר חם מידי השהייה במרפסת עשויה להיות בלתי נסבלת. כאשר אתם משקיעים בעיצוב מרפסת, בוודאי תרצו ליהנות ממנה בכל עונות השנה, ולא לתת למזג האוויר להיות מגבלה עבורכם.

לכן הדבר הראשון, לפני עיצוב מרפסת, הוא פתרון לסגירת המרפסת. יש למצוא פתרון לסגירת המרפסת שלא יפגע במאפייניה הטבעיים. כלומר פתרון שלא יפגע בכניסת האור, והאוויר ולא יכער את המרפסת. פתרון המאפשר לסגור ולפתוח את המרפסת בהתאם לתנאי מזג האוויר. כך תוכלו לשמור על עיצוב המרפסת, וליהנות ממנה בכל ימות השנה.

כאשר המרפסת ממוגנת מפני מזג האוויר, ניתן להכניס אליה ריהוט גינה ואלמנטים עיצוביים שונים, ללא מגבלה. תוכלו גם להכניס ציוד ברביקיו, תנורי חימום לימי החורף, וכל אלמנט שתרצו. בשורה התחתונה עיצוב מרפסת יתרום גם לחוויות והתחושות, וגם לשימוש הפרקטי שתוכלו לעשות במרפסת.

עיצוב מרפסת וסגירת מרפסת

עיצוב מרפסת וסגירת מרפסת הם אמנם שני דברים שונים, אך נראה שאי אפשר להפריד ביניהם. כל מעצב פנים המכין תכנית עיצובית, מייד שם דגש על סגירת המרפסת. והבחירה של מעצבים רבים היא זכוכית נאספת למרפסת. זהו פתרון המאפשר לסגור את המרפסת, מבלי לפגוע במראה והיתרונות של המרפסת.

באמצעות זכוכית נאספת לסגירת מרפסת, ניתן בקלות לסגור ולפתוח את המרפסת בהתאם לשינויי מזג האוויר. ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות, וגם כאשר המרפסת סגורה עדיין תיהנו מאור טבעי ותחושת המרחב המאפיינת את המרפסת. ובבוא הגשמים, הרוחות וסופות האבק – כל הריהוט והדקורציות של המרפסת יהיו בטוחים ומוגנים.

עיצוב מרפסת
עיצוב מרפסת
מאמרים נוספים
סגירת מרפסת חדרה

סגירת מרפסת בחדרה

סגירת מרפסת בחדרה בטח כבר ראיתם אצל השכנים, וגם עכשיו אתם רוצים סגירת מרפסת חדרה. אלו שכבר דאגו לסגירת המרפסת זכו למרפסת משודרגת ממנה ניתן

קרא עוד »
סגירת מרפסת נתניה

סגירת מרפסת בנתניה

סגירת מרפסת בנתניה רבים פונים אלינו ושואלים כיצד ניתן לסגור את המרפסת, מבלי לפגוע במראה ותחושת המרחב. הרי אלו הם היתרונות המרכזיים של המרפסת. החדשות

קרא עוד »
עיצוב מרפסת

עיצוב מרפסת

עיצוב מרפסת המרפסת הביתית מוסיפה הרבה ערך לדירה, ואיננו מדברים על הערך הכספי של הדירה. אנו מתכוונים לאיכות החיים וחוויית המגורים. מידי יום המרפסת תציף

קרא עוד »
הודעה
Scan the code
Call Now Button