הצרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 5 ביולי 2024.

**RS Group** היא חברה המתמחה בשירותים מגוונים ואנו מחויבים לספק חוויית גלישה נגישה לכל המשתמשים, כולל אנשים עם מוגבלויות, על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש מאפשר לאדם עם מוגבלות לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0. האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, גלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק באופן קבוע כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

פרוט הפטורים של האתר

עבור דפי האתר הבאים: אין פטורים מיוחדים באתר זה.

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג' (אם קיימים)

בדפי האתר הבאים נגישות הדף תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תכני צד ג') ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור דפים אלו: אין דפים כאלו באתר זה.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox, Opera, Safari, Lynx, Edge, Chrome ובתוכנות קוראות מסך NVDA, Jaws, Voiceover.

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

האתר RS Group נמצא בשלב תחזוקה ושיפור מתמיד של נגישות האתר. אנחנו מעריכים שהנגשת האתר תושלם באופן מלא ותתעדכן על פי הצורך.

הסדרי נגישות בארגון

החברה דואגת להסדרי נגישות במשרדי וסניפי הארגון. נגישות כוללת חניה נגישה, כניסות נגישות למבנה, ושירותי נכים. בנוסף, במידת הצורך, אנו משתמשים באביזרי נגישות כגון לולאות השראה ומעלונים.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים לעזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

– טלפון של רכז הנגישות: 076-5996015
– כתובת מייל של רכז הנגישות: rsgroupisrael@gmail.com

הודעה
Scan the code
Call Now Button